Klantbeoordelingen De Heij
Klanten geven ons een 9,3
Op gebied van persoonlijke service
0224 - 591 228
Ma t/m vr 08:30 tot 17.00
info@deheij.nl
Binnen 1 werkdag reactie

Geen poespas, maar menselijk financieel advies

Wij zijn er voor de mensen die menselijk financieel advies willen over verzekeringen, hypotheken of pensioenen. Dat kan telefonisch, maar wij houden het veel liever persoonlijk. Onze adviseurs Jack, Kjell en Leon komen bij je langs of nodigen je van harte uit op kantoor in 't Zand. Dit doen we al drie generaties, 71 jaar lang. Het zit in ons bloed.

Het is niet zo ingewikkeld als je misschien denkt

Menselijk advies houdt bij ons in dat we kijken naar jouw wensen en behoeftes. Wat is je budget, welk risico wil je nemen, wat is je eigen vermogen en welk patroon hoort bij jou? Ieder mens is anders dus ons advies ook!

Een digitale invulreis met allerlei poespas is iets waar wij ons niet prettig bij voelen. Het telefonisch afsluiten van verzekeringen is bij ons mogelijk maar wij maken het liever iets persoonlijker.
Bij ons krijg je advies van Jack, Kjell en Leon. Zo heb je een vast gezicht en een vaste stem. Deze adviseurs hebben kennis van zaken en geven financieel advies aan de keukentafel. Bel je met ons? Dan beland je niet in een wachtrij want je krijgt gewoon Saskia, Mariska, Tallina of Mieke aan de lijn.

Ontmoet ons team, onze succesformule

Als familiebedrijf hebben wij een hecht team. Verschillende mensen, maar het uitgangspunt is altijd een frisse benadering met aandacht voor jouw wensen en behoeften! Daardoor doen we het anders dan wat jij misschien gewend bent.

Jack de Heij
Jack de Heij
Adviseur Zakelijke en Particuliere markt
jack.deheij@deheij.nl
Saskia de Heij
Saskia de Heij
Binnendienstmedewerker
saskiadeheij@deheij.nl
Mariska van den Driest
Mariska van den Driest
Binnendienstmedewerker
m.vddriest@deheij.nl
Sandra Schilder
Sandra Schilder
Administratief medewerker
s.schilder@deheij.nl
Mariska Hopman
Mariska Hopman
Administratief medewerker
m.hopman@deheij.nl
Colien Dekker
Colien Dekker
Administratief medewerker
c.dekker@deheij.nl
Leon Rood
Leon Rood
Hypotheekadviseur
L.rood@deheij.nl
Mieke Schenk
Mieke Schenk
Binnendienstmedewerker/ RegioBank aanspreekpunt
M.schenk@deheij.nl
Gwyneth Tjalsma-Maes
Gwyneth Tjalsma-Maes
Commercieel binnendienstmedewerker
g.maes@deheij.nl
Kathy Jansma-Leijen
Kathy Jansma-Leijen
Administratief medewerker
k.jansmaleijen@deheij.nl
Martina Pielkenrood
Martina Pielkenrood
Commercieel binnendienstmedewerker
m.pielkenrood@deheij.nl